הריון לא מתוכנן? שוקלת הפלה? אנחנו כאן לעזור לך.

אולי אינך יודעת עדיין אם את רוצה להמשיך את ההיריון או לעבור הפלה. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להגיע להחלטה היא ללמוד את כל העובדות. אנו מציעים לא למהר להחלטה כלשהי, עקב לחצים חיצוניים ופחדים. אנא ממך, קחי כמה דקות כדי לכתוב מייל או להתקשר אלינו. עייני באתר שלנו וגלי את העובדות לגבי מה שקורה בגופך, מה זה הפלה מלאכותית ואיך ההפלה עשויה להשפיע על המשך חייך. בנוסף, תוכלי לדעת את העובדות לגבי האפשרויות השונות שעומדות בפנייך.

אנו במרכז "לילך" רוצים שתדעי שאת לא לבד! מטרתינו הינה לעזור לנשים לדעת את כל העובדות ואת כל האפשרויות העומדות בפניהן במקרה של הריון לא מתוכנן והריון בלתי רצוי.

את מוזמנת לצלצל לקו החם שלנו – 1-700-50-30-35 ולהיות בטוחה שהיועצות של מרכז לילך ישמרו על סודיות ופרטיות מוחלטת. ביכולתנו לספק לך בדיקת הריון חינם ובחלק מהערים גם אולטראסאונד לפי הצורך. היועצות שלנו עברו הכשרה מתאימה והן יודעות להקשיב לך ולענות בכנות על שאלותייך. היועצת תוכל לסייע לך להגיע להחלטה מה נכון עבורך לעשות.

זוהי זכותך לדעת את האמת לגבי התינוק שמתפתח אצלך ברחם ואת הסכנות הכרוכות בהפלה. אין לאף אדם זכות לבחור במקומך. אנחנו חושבים עליך בראש ובראשונה.