אם את בהריון בלתי מתוכנן (או מישהי שאת מכירה מוצאת עצמה במצב כזה) את בוודאי חשה בלבול, פחד, לחץ וכדומה. תחושות כאלה הן נורמליות מפני שייתכן וחסר לך מידע רב לגבי מה שקורה איתך כרגע, עם גופך ועם חייך בכלל. אם את לבד או אם אנשים אחרים לוחצים עלייך, תחושותייך הינן טבעיות לחלוטין.

הריון יכול לגרום לתחושות מעורבות במקרים רבים, במיוחד אם לא תכננת ולא רצית להיות בהריון. אולי את תוהה מה קורה לגופך? אולי את מוטרדת בנוגע לעתיד? אולי חברייך ומשפחתך לוחצים עליך לבצע הפלה?

יש לנו מספר מוקדים ברחבי הארץ. את מוזמנת לצלצל לקו החם של מרגז לילך 1-700-50-30-35 ולהיות בטוחה שנשמור על סודיות. היועצות שלנו יכולות לספק לך בדיקת הריון בחינם ובחלק מהערים גם אולטראסאונד. היועצות שלנו עברו הכשרה מתאימה והן יודעות להקשיב לך ולענות בכנות על שאלותייך. נסייע לך בתהליך קבלת החלטות מורכבות כדי שתבחרי את מה שטוב בשבילך. השירותים שלנו ניתנים בחינם מפני שאנחנו מבינים שהריון בלתי מתוכנן יכול לגרום למצוקה וללחץ נפשי ואנחנו רוצות לסייע לך.

מרכז "לילך" יכול לתת לך בית חם אם את זקוקה לכך. אם תבחרי להמשיך את ההיריון, אנחנו נעזור לך להתכונן ללידה, נעודד אותך ונתמוך בך.

אולי אינך יודעת עדיין אם את רוצה להמשיך את ההיריון או לעבור הפלה מלאכותית. אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר להגיע להחלטה היא ללמוד את כל העובדות. אנו מציעים לא למהר ולהחליט עקב לחצים חיצוניים ופחדים. אנא ממך, קחי כמה דקות כדי לצלצל אלינו. עייני באתר שלנו וגלי את העובדות לגבי מה שקורה לגופך, מה קורה בהפלה ואיך זה יכול להשפיע על המשך חייך. בנוסף, תוכלי לדעת את העובדות לגבי האפשרויות השונות שעומדות לרשותך.

זוהי זכותך לדעת את האמת לגבי התינוק שמתפתח אצלך ברחם ואת הסכנות הכרוכות בהפלה. אין לאף אדם זכות לבחור במקומך. אנחנו חושבים עליך בראש ובראשונה.

מרכז לילך הקו החם: 1-700-50-30-35